Gry Escape i nie tylko!

Wpisy

 • poniedziałek, 21 stycznia 2013
  • Ucieczka z Piwnicy - Quick Escape Cellar

   Quick Escape Cellat

   Czy macie na tyle inwencji aby znaleźć sposób na wydostanie się z posępnej, mrocznej i nieprzyjemnej piwnicy? Ktoś nas tutaj zamknął, jednak po co i dlaczego? W tej chwili ważniejsze jest jednak znalezienie sposobu na ucieczkę. Naszą zabawę jak zwykle w grach escape rozpoczynamy od poszukiwania różnych przedmiotów rozmieszczonych, czasami w bardzo dziwnych miejscach. Każdy z tych obiektów będziemy musieli wykorzystać w jakimś miejscu, musimy je najpierw odszukać. Krok po kroku rozwiązuj kolejne łamigłówki i podążaj za wskazówkami, a z pewnością już wkrótce znajdziesz się na wolności!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   romek512
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 21 stycznia 2013 12:38
 • poniedziałek, 07 stycznia 2013
  • Darmowe gry escape i nie tylko!

   Z pewnością gracze zaprawieni w grach online już niejednokrotnie spotkali się z niezwykle ciekawym i wciągającym gatunkiem gier, jakim są z pewnością gry escape. Wyróżniają się one przede wszystkim tym, że wymagają one od nas czegoś więcej niż bezmyślnego stukania w klawiaturę lub szarpania myszką. Wymagają od nas logicznego myślenia, umiejętności rozwiązywania różnych zagadek i łączenia ze sobą różnych poszlak. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie osiągnąć cel którym zazwyczaj jest ucieczka z konkretnego miejsca, którym może być na przykład typowy pokój gościnny.

   Poniżej zamieszczam jedną z najfajniejszych moim zdaniem gier escape, Steal Crown and Escape 4. Spróbujcie ukraść koronę z zamku!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   romek512
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 07 stycznia 2013 14:14

Archiwum

Kanał informacyjny

GryEscape.com.pl

Opcje Bloxa